
De Driessen Foundation draagt bij aan het werkgeluk van onze Bikkels!
De Driessen Groep draagt al 25 jaar bij aan het werkgeluk van zoveel mogelijk mensen en organisaties. De onderliggende stichting, de Driessen Foundation, draagt haar steentje bij door onder andere het steunen van goede doelen.
Paulien Thissen, voorzitter van het projectteam van de Driessen Foundation, maakte ons recent heel blij met een donatie van €2.500,- !! Daar kunnen wij mooi weer een Bikkel mee helpen om een eigen bedrijf te starten.
We zijn nog niet klaar… want we gaan meer doen met elkaar. We zijn momenteel met elkaar in gesprek over hoe we de samenwerking precies vorm gaan geven maar we weten nu al dat we samen mooie dingen kunnen bereiken. En dat gaan we dus doen.
Wij zijn blij dat wij de handen ineen mogen slaan met deze fantastische organisatie!
Dankjewel Driessen Foundation voor deze mooie hulp!
We zien uit naar een fijne samenwerking.
Gerelateerd nieuws
Ronald Boef plaatst zich voor WK golf 2025, in Canada!
Blinde topgolfer en Bikkel Ronald Boef heeft in de week van 8 juli het Canadees Open gewonnen en is hierdoor…
lees meerOnbeperkt aan de Slag helpt onze Bikkels!
Onbeperkt Aan De Slag heeft na 20 jaar het operationele gedeelte van ons overgenomen. Het was tijd voor een frisse…
lees meer